ГАРАНТОВАНЕ СЕРВІСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Image of ГАРАНТОВАНЕ СЕРВІСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Гарантоване сервісне забезпечення Das WeltAuto

Дилери Das WeltAuto пропонують автомобілі різних класів за віком і пробігом, забезпечуючи своїм клієнтам можливість вибору саме того рішення, яке буде найбільш оптимальним з точки зору їх уподобань, потреб і бажаних витрат. Проте хочемо Вас запевнити, що усі автомобілі, які приймають участь у програмі «Das WeltAuto», незалежно від віку і пробігу, цілковито відповідають вимогам програми щодо технічної і візуальної складової, що створює додатковий запас міцності у питанні фінансової безпеки володіння транспортним засобом.

У підтвердження цих слів та з метою підвищення Вашої фінансової безпеки Das WeltAuto підтримує програму «Гарантованого сервісного забезпечення».*

Програма передбачає зобов'язання офіційного дилера Das WeltAuto усунути механічні та/або електричні поломки придбаного автомобіля, що сталися у процесі його нормальної експлуатації, протягом часу дії, в межах і на умовах відповідного пакету обслуговування та охоплює відшкодування витрат на ремонт/заміну наступних деталей, вузлів, агрегатів і пов’язаних з виконанням такого ремонту/заміни робіт: **

  • Двигун
  • Механічна та автоматична трансмісія
  • Зчеплення
  • Диференційна та карданна передачі
  • Системи безпеки

Розширені пакети обслуговування включають, крім вищезазначеного переліку, також гальмівну систему, паливну систему, систему охолодження, систему опалення, електротехнічні деталі та обладнання.

Гарантоване сервісне забезпечення діє для наступних класів автомобілів:

  • Економ (автомобілі, віком до 10 років та загальним пробігом до 160 тис. км.)
  • Стандарт Плюс (автомобілі, віком до 7 років та загальним пробігом до 120 тис. км.)
  • Стандарт (автомобілі, віком до 5 років та загальним пробігом до 100 тис. км.)
  • Перший Клас (автомобілі, віком до 24 місяців та загальним пробігом до 50 тис. км.)

Купуючи першокласні автомобілі з пробігом за програмою Das WeltAuto, Ви отримуєте додатковий запас міцності щодо технічної та фінансової безпеки володіння транспортним засобом. Ми прагнемо, щоб покупці автомобілів Das WeltAuto, незалежно від марки та моделі, отримали якість і надійність на рівні стандартів виробника.

Image of ГАРАНТОВАНЕ СЕРВІСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
language up car-favorit compare-large searchagent