ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ

Усі автомобілі з пробігом, що пропонуються під брендом Das WeltAuto перевіряються, обслуговуються та ремонтуються найретельнішим чином. Якщо мова йде про технічний стан чи зовнішній вигляд, наші дилери не визнають компромісів і гарантують високу якість результату. Адже той, хто обирає Das WeltAuto, знає ціну безпеки та надійності.

Обираючи автомобілі з пробігом Das WeltAuto, Ви отримуєте можливість насолоджуватися цілою низкою переваг:

  • Гарантія для автомобілів з пробігом
  • Технічний контроль
  • Професійна підготовка до продажу
  • Справжній трейд-ін
  • Тестова поїздка
  • Гарантований обмін
  • Фінансування та страхування
  • Гарантія мобільності
  • Додаткове обладнання та аксесуари
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ


Гарантія для автомобілів з пробігом

На дилерських підприємствах Das WeltAuto Ви маєте можливість придбати автомобілі з пробігом, що забезпечені оригінальною гарантією виробника або Гарантованим сервісним забезпеченням Das WeltAuto. Дана перевага покликана підвищити рівень Вашої фінансової безпеки, адже усі технічні недоліки, на які розповсюджується програма покриття, будуть безкоштовно і якісно усунуті Вашим дилером Das WeltAuto. Детальну інформацію щодо сервісу можна знайти у Сертифікаті якості Das WeltAuto або безпосередньо у інфоброшурі.
 
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ


Технічний контроль

Дилери Das WeltAuto старанно і відповідально перевіряють кожний автомобіль з пробігом. Висока точність потрібна у перевірці як технічної, так і зовнішньої складової автомобіля. Повнота відновлювального ремонту згідно стандартів виробника для нас є першим пріоритетом. Цей процес гарантує високу якість, чіткість і прозорість, що, у свою чергу, надає Вам впевненість у кожному автомобілі Das WeltAuto.
 
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ


Професійна підготовка до продажу

Купівля автомобіля з пробігом, у будь-якому випадку, є емоційним рішенням, а перше враження справляє на нього чи не найбільший вплив. Тому для всіх автомобілів Das WeltAuto діють високі вимоги до якості підготовки. Кожний автомобіль Das WeltAuto ми намагаємося зробити неперевершеним, забезпечуючи професійну підготовку ззовні та всередині з використанням спеціалізованих засобів.
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ


Справжній трейд-ін

В межах програми «Das WeltAuto» ми пропонуємо Вам послугу коректного, прозорого та такого, що враховує ринкову кон’юнктуру, обміну Вашого автомобіля на новий або інший автомобіль з пробігом згідно умов та оплати, визначених відповідними договорами. Перевагою для Вас є те, що ми беремо на себе усі зобов’язання щодо усунення можливих перешкод. Вам не потрібно витрачати свій час та сили на пошук покупців, виснажливу комунікацію з ними, перевірку технічного стану, проведення сервісних і ремонтних заходів, а також тривале очікування моменту продажу.
 
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ


Тестова поїздка

Не відмовляйтеся від тест-драйву, адже лише під час випробування автомобіля Ви отримаєте справжні відчуття і емоції. Організувати таку поїздку допоможе авторизований дилер Das WeltAuto. Саме він є контактною особою з усіх питань щодо автомобіля Вашої мрії. Одразу домовтеся про дату та час тестової поїздки.
 
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ

 

Гарантований обмін

При купівлі автомобіля з пробігом важливо знати напевне, що зроблено правильний вибір. Хочемо Вас заспокоїти: якщо з тих чи інших причин Ви будете незадоволені своїм вибором, дилер Das WeltAuto надасть можливість обміняти раніше придбаний автомобіль на інший, рівнозначний за ціною, або дорожчий (з доплатою), протягом одного тижня з дати передачі автомобіля.

Вказівка: Будь ласка, зверніть увагу на те, що раніше придбаний автомобіль підлягає обміну лише у випадку, якщо він відповідає тому стану, в якому його було передано покупцю, з урахуванням природного зносу відповідно до пройденого шляху з моменту передачі. Детальну інформацію щодо умов обміну придбаного автомобіля уточнюйте у дилерів Das WeltAuto.
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ


Фінансування та страхування

Дилери Das WeltAuto компетентні не лише у питаннях вибору Вашого майбутнього автомобіля Das WeltAuto. Вони з радістю ознайомлять Вас з діючими лізинговими та кредитними програмами і підготують індивідуальну, відповідну Вашим потребам і побажанням, фінансову пропозицію. Крім того, у Вас є можливість одразу застрахувати обраний автомобіль. У співпраці з Porsche Finance Group Ukraine ми зробимо усе можливе, щоб Ваш вибір був максимально простим, прозорим, комфортним і вигідним.
 
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ


Гарантія мобільності

Програма «Das WeltAuto» не обмежується лише продажем автомобіля. Купуючи автомобіль з пробігом Das WeltAuto, Ви додатково отримуєте можливість користуватися цілим спектром послуг, які входять до сервісу «Гарантія мобільності Das WeltAuto». В межах Гарантії мобільності пропонується допомога при технічних несправностях (поломках), дорожньо-транспортних пригодах, нещасних випадках, травмуванні або захворюванні водія, а також інформаційна допомога та консьєрж-сервіси. Гарантія мобільності Das WeltAuto діє протягом 12 місяців з моменту передачі автомобіля клієнту. Дізнайтеся з інфоброшури про усі деталі гарантії мобільності від Das WeltAuto.
 
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ


Додаткове обладнання та аксесуари

При виборі автомобіля з пробігом особливого значення набувають питання індивідуалізації зовнішнього вигляду та функціональності. Дилери Das WeltAuto замовлять і встановлять для Вас бажані оригінальні запасні частини та аксесуари. Таким чином, обраний Вами автомобіль зможе повністю відповідати індивідуальним вимогам.
Вказівка: Обираючи оригінальні запасні частини та аксесуари для автомобіля з пробігом, звертайте, будь ласка, увагу на те, чи є дилер Das WeltAuto авторизованим партнером автомобільної марки, аксесуари якої Вам потрібні.

Контрольний лист Das WeltAuto

Партнери Das WeltAuto працюють з великим переліком параметрів технічного контролю автомобіля з пробігом, щоб мати змогу досконало і відповідально його перевірити. Цей структурований процес не припускає жодних недоліків у технічній, а також оптичній складовій перевірки. Якщо виникає необхідність ремонту, то це завдання виконується відповідально і якісно. Лише за умови проходження ретельної перевірки і виконання усіх необхідних робіт, автомобіль отримує знак якості «Das WeltAuto».

Більше інформації
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ

Погоджено Das WeltAuto

На автомобіль з пробігом, що пройшов передбачену умовами Das WeltAuto перевірку, ми надаємо Гарантоване сервісне забезпечення. Цей сервіс ідеально підходить для Вашого автомобіля Das WeltAuto і дозволяє вже сьогодні виключити майбутні неприємності. Гарантоване сервісне забезпечення поширюється на наступні компоненти автомобіля: двигун, трансмісія, зчеплення, вали приводу, гальмівна система, паливна система, системи охолодження та опалення, електротехнічні деталі та обладнання, системи безпеки тощо. Згідно з умовами Гарантованого сервісного забезпечення вартість робіт і матеріалів відшкодовується в межах визначеної програми покриття. Ми прагнемо, щоб покупці автомобілів Das WeltAuto, незалежно від марки та моделі, отримали безпеку і надійність на рівні нового автомобіля.

Більше інформації
Image of ПАКЕТ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ
language car-favorit searchagent compare-large up