ОФІЦІЙНА ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА

Image of ОФІЦІЙНА ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА

Безпечно. Комфортно. Відповідально

Сьогодні мережа Das WeltAuto глобально налічує тисячі дилерських підприємств, зокрема 16 в Україні, і представлена майже у кожному куточку світу: Європі, Китаї, Індії, Японії, Сінгапурі тощо. В усіх країнах присутності дилери Das WeltAuto, в першу чергу, належать до офіційних дилерських мереж брендів концерну Volkswagen AG: VW, Audi, Seat, Skoda, що підкреслює масштабність і цілеспрямованість програми «Das WeltAuto». Усіх їх об'єднує один важливий принцип – повне та якісне виконання стандартів програми «Das WeltAuto», визначених Концерном.

Усі дилери Das WeltAuto беруть на себе чітке зобов'язання щодо ретельної перевірки, обслуговування та ремонту (у разі потреби) усіх автомобілів з пробігом, що реалізуються в межах програми, і не лише корпоративних марок Концерну, а й інших автобрендів, що відповідають стандартам якості Das WeltAuto.

Підтвердженням серйозності наших намірів є знання, досвід та матеріально-технічна база, здобуті спільнотою Volkswagen AG за роки щоденної наполегливої праці на світовому автомобільному ринку.

Image of ОФІЦІЙНА ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА
language car-favorit compare-large searchagent up