ПЕРЕВАГИ DAS WELTAUTO

Image of ПЕРЕВАГИ DAS WELTAUTO

Автомобілі з пробігом як нові!

Das WeltAuto – всесвітньо відома програма концерну Volkswgen AG щодо купівлі, продажу та обслуговування автомобілів з пробігом. В основі цієї програми – унікальний досвід на ринку автомобілів з пробігом, високі стандарти обслуговування клієнтів, відмінний технічний та зовнішній стан автомобілів, що продаються під маркою «Das WeltAuto», матеріальна база та корпоративні стандарти дилерських підприємств концерну Volkswagen AG, а також підбір унікальних послуг та пропозицій.

Корпоративні вимоги програми «Das WeltAuto» передбачають старанну і відповідальну перевірку кожного автомобіля з пробігом, аби Ви не мали жодного сумніву щодо якості і безпеки Вашого вибору. Ми прагнемо, щоб покупці наших автомобілів з пробігом, незалежно від марки та моделі, отримали якість і надійність на рівні стандартів концерну Volkswagen AG. Усі автомобілі, що приймають участь у програмі «Das WeltAuto», проходять повну діагностику згідно вимог Концерну.

Дилери Das WeltAuto працюють з великим переліком параметрів технічного контролю автомобіля з пробігом, щоб мати змогу досконало і відповідально його перевірити. Цей структурований процес не припускає жодних недоліків у технічній, а також оптичній складовій перевірки. Якщо виникає необхідність ремонту, то це завдання виконується відповідально і якісно. Лише за умови проходження ретельної перевірки і виконання усіх підготовчих робіт, автомобіль отримує знак якості «Das WeltAuto». Для наших клієнтів це означає мінімальні ризики при купівлі та продажу автомобілів з пробігом, відсутність неприємних сюрпризів, комфортну співпрацю з офіційним дилером та широкий спектр супутніх сервісів.

Від імені дилерів та партнерів програми «Das WeltAuto», ми щиро вітаємо Вас і з радістю пропонуємо Вам наші цінності та переваги!

Image of ПЕРЕВАГИ DAS WELTAUTO
language compare-large car-favorit searchagent up