Image of Home

Das WeltAuto – всесвітньо відома програма концерну Volkswgen AG у сфері  автомобілів з пробігом.

В основі цієї програми – унікальний досвід на ринку автомобілів з пробігом, високі стандарти обслуговування клієнтів, відмінний технічний та зовнішній стан автомобілів, що продаються під маркою «Das WeltAuto», матеріальна база та корпоративні стандарти дилерських підприємств концерну Volkswagen AG, а також підбір унікальних послуг та пропозицій, покликаних зробити подорожі
наших клієнтів безпечними, комфортними і радісними.

Вже чверть століття ми стоїмо на варті безпеки та професійного задоволення потреб клієнтів у сфері купівлі, продажу, обміну, фінансування, страхування та обслуговування автомобілів з пробігом.

Image of Home

Das WeltAuto – автомобілі з пробігом високої якості!

Das WeltAuto пропонує широкий і різноманітний асортимент автомобілів з пробігом, які ретельно перевіряються, обслуговуються і ремонтуються.

Бренд для автомобілів з пробігом 

Das WeltAuto – безпека, надійність, прозорість і довіра. Бренд Das WeltAuto існує з 1993 року і є маркою автомобілів з пробігом, що належить концерну Volkswagen AG. Поступово бренд став міжнародним і нині, крім основних автомобільних марок концерну Volkswagen AG (VW, Audi, SEAT, ŠKODA, VW Комерційні автомобілі, Porsche), працює також з якісними автомобілями з пробігом усіх світових автовиробників. 

Сьогодні бренд Das WeltAuto представлений сотнями дилерів по всьому світу: Європа, Азія та Америка. Зокрема, в Україні працює вже 16 офіційних дилерів:

Дилери Das WeltAuto працюють з транспортними засобами різних марок і виробників, проте завжди дотримуються одних і тих самих високих стандартів Das WeltAuto щодо технічної та оптичної складової кожного автомобіля з пробігом, що продається під маркою Das WeltAuto.

Маючи чітку позицію щодо якості автомобілів з пробігом, широкого спектру цінних супутніх сервісів (трейд-ін (trade-in), гарантія для автомобілів з пробігом, фінансування та страхування, дорожній асистанс з консьєрж-сервісом тощо) та привабливих акційних пропозицій, Das WeltAuto від самого початку своєї діяльності інвестує в безпеку та розвиток культури українського ринку автомобілів з пробігом.

Відповідальний підхід

Транспортні засоби, що пропонуються споживачам під брендом Das WeltAuto якісно відрізняються від інших пропозицій на ринку автомобілів з пробігом. Кредо "Автомобілі з пробігом. Гарантовано якісні." об’єднує у собі важливі клієнтські сервіси, що допомагають сформувати відчуття впевненості, захищеності, цінності та комфорту у наших клієнтів. Серед них:Продати або обміняти власний автомобіль

Офіційні дилерські підприємства Das WeltAuto – це унікальна на ринку можливість безпечно, вигідно та комфортно продати свій автомобіль або обміняти його на новий, чи інший автомобіль з пробігом, отримавши, при цьому, обслуговування та сервісні пропозиції на рівні стандартів концерну Volkswagen AG.


Онлайн платформа для автомобілів з пробігом

Сайт Das WeltAuto – є багатофункціональною та надійною платформою для вибору перевірених автомобілів з пробігом, що продаються через офіційні дилерські мережі Volkswagen, Audi та SEAT в Україні. Крім основних автомобільних марок концерну Volkswagen AG

на платформі доступні автомобілі з пробігом марок

а також інших автовиробників. Дизельні, бензинові автомобілі, гібриди та електромобілі. Від авто малого класу, седанів та універсалів до кросоверів та позашляховиків (SUV). Серед моделей доступні такі бестселери, як 

Passat, Golf, Tiguan, Touareg, Polo Sedan, Jetta, Caddy, Transporter, Multivan, Amarok, Leon, Ibiza, Ateca, A3, A4, Q2, Q3, Q5, Q7, Octavia, Superb, Rapid, Fabia, Kodiaq, Karoq, Megane, Kangoo, Duster, Logan, Camry, Corolla, Avensis, RAV-4, BMW 3, 5, X1, X3, X5, Mercedes C, E, ML, Focus, Mondeo, Fusion, Kuga, Qashqai, X-Trail, Mazda 3, 5, 6, Accent, Tucson, Sportage, Accord, CR-V, Forester тощо.  

Das WeltAuto є що запропонувати – кожний знайде автомобіль мрії, відповідно до свого бюджету!

Кмітливі шукачі автомобілів з пробігом мають доступ до перегляду актуальних пропозицій в будь-який час на будь-якому пристрої. Ми є також у Facebook та на YouTube.    

Комфорт та професійність

Загалом купівля чи продаж автомобіля з пробігом власними силами – не найпростіша справа. В першу чергу – це час на вивчення ринкової ситуації, аналіз цін, пошук можливих каналів продажу, як то стихійний ринок, інтернет чи перепродавці сумнівної зовнішності та репутації, а також тривале очікування моменту продажу з перервами на набридливі дзвінки та не завжди приємну комунікацію. А ще – це високі ризики: операції з готівковими коштами, непевність технічного стану автомобіля, відсутність будь-яких зобов’язань та неможливість звернутися по допомогу у разі виникнення проблем.
То ж чому б не довірити цю справу професіоналам Das WeltAuto, які зрозуміло та прозоро допоможуть розібратися у складних питаннях, пов’язаних з обміном (трейд-ін) чи реалізацією автомобіля з пробігом. Головним є Ваше бажання змінювати усе на краще, в тому числі свій транспортний засіб. А дилери та сервісні партнери Das WeltAuto, зі свого боку, компетентно допоможуть здійснити такі зміни у найбільш комфортний для Вас спосіб.

sketch-front back up foreward language